Originální systém Windows XP je autentický software systému Windows, který je správně licencován a legálně nainstalován. Další informace o speciálních výhodách určených výhradně pro zákazníky užívající originální systém Windows naleznete na adrese www.microsoft.com/genuine
 
LYNX home
Materiály ke stažení
kos
  Značka LYNX
   Co je to vůbec LYNX? Nikdy jsem o něm neslyšel.
LYNX je tradiční značka počítačů a serverů. Působí na českém trhu s osobními počítači a servery již od roku 2000. Za pouhých osm let se počítače LYNX propracovaly na samotnou špičku v prodaných kusech mezi českými výrobci. Počítače LYNX usnadňují práci a zvyšují požitek ze hry a zábavy lidem každého věku, různých povolání a zájmů, a to již osm let.

Pro výrobu počítačů LYNX jsou používány kvalitní značkové komponenty, které zaručují bezproblémovou funkčnost po celou dobu morální životnosti počítače. Pilířem jsou základní desky Asus a MSI, které doplňují grafické karty stejně zvučných výrobců Asus, Leadtek a MSI. Spolehlivé uložení dat zaručují pevné disky Seagate nebo Western Digital. Komponenty pro počítače LYNX jsou vybírány na základě dlouhodobějších zkušeností a každý z nich prochází řadou testů. Konfigurace každého počítače LYNX je uvedena na termoštítku na spodní straně skříně počítače.
   Co je to za počítače? Desktopy, notebooky, servery?
Značka LYNX je synonymem kvalitních a výkonných desktopů a serverů. U počítačů LYNX je kladen důraz na komplexní řešení, tedy na dodávku počítačů včetně periferií a konfigurovaných vždy přesně podle potřeb konkrétního zákazníka.
Notebooky nadnárodních výrobců v rozličných konfiguracích a cenových hladinách lze od prodejců LYNX zakoupit stejně jako periférie a další produkty IT.

   Není LYNX méně kvalitní než nějaká zahraniční značka?
Výrobky značky LYNX jsou svou kvalitou srovnatelné s výrobky zahraničních výrobců počítačů. Jsou složeny ze značkových a prověřených komponent a dodávány spolu s vybranými modely periferií. Během montáže je každé sestavě věnována individuální pozornost, ať už se jedná o sériové produkty, nebo o zákaznická řešení šitá na míru. Na rozdíl od gigantických nadnárodních výrobců dokáže značka LYNX pružně reagovat na případné nesrovnalosti, zákazníkova dodatečná přání či aktuální změny a zabezpečit tak kompatibilní bezchybně fungující systém.
   Nepokazí se mi LYNX okamžitě po rozbalení?
Počítače LYNX jsou vyráběny podle standardů ISO 9001:2001 a ke všem dodávaným sestavám je k dispozici tzv. Prohlášení o shodě, které ověřuje kvalitu a nezávadnost všech komponentů. Počítače jsou vyráběny v moderní montážní hale a standardizovaným výrobním procesem, který je zárukou dodávky kompletních, otestovaných a zahořených sestav. O kvalitě počítačů LYNX svědčí stále stoupající prodej a minimum reklamací.

   Kdo LYNX vyrábí a jak?
Počítače LYNX jsou vyráběny společností eD' system Czech, a.s. se sídlem v Ostravě. Montážní haly a sklady se nacházejí v jedné budově, což zaručuje velmi kompaktní provázanost všech procesů výroby osobních počítačů LYNX. Nákup komponent, testování jejich kvality, návrhy nových sestav, testy kompatibility jednotlivých komponent a samotný výrobní proces až po expedici hotového počítače k zákazníkovi probíhá pod jednou velkou střechou. Celý výrobní proces je individuálně dokumentován a každý počítač prochází několika kontrolami kvality, než je definitivně pečlivě zabalen do přepravní krabice a expedován.

   Nejsou to nějací pokoutní prodejci?
eD' system Czech, a.s. je dynamicky se rozvíjející firma s dlouhou tradicí a neustálým nárůstem obratu a počtu distribuovaných značek. Takto prověřená a stabilní společnost je zárukou pro všechny zákazníky, jak při nákupu komponent a periferií, tak při nákupu počítačových sestav LYNX. Maloobchodní prodej produktů LYNX je zprostředkován sítí prodejců a partnerů LYNX.
   Už si LYNX někdo přede mnou koupil?
Počítačové sestavy LYNX a servery LYNX se prodávají od roku 2000 a jen v roce 2006 bylo prodáno přes 35.000 produktů této značky. A prodej stále roste díky pozitivnímu vnímání značky na českém trhu. O počítače LYNX mají zájem nejen jednotlivci, ale jsou nakupovány i do firem a státních institucí (nemocnice, školy, úřady), a to včetně serverů LYNX. Kvalita služeb a nízká poruchovost společně s velmi dobrou cenou jsou natolik dobrou vizitkou, že povědomí o značce v kladném slova smyslu je opravdu vysoké.

   LYNX Virtuální pokojíček – komplexní řešení na míru
Myšlenka Virtuálního pokojíčku (VP) vznikla před několika lety v sezóně 2003. Reagovali jsme tak na poptávku ze strany našich zákazníků po kompletním řešení, které bude obsahovat nejen samotný počítač LYNX s klasickým příslušenstvím v podobě klávesnice a myši, ale navíc ještě monitor a tiskárnu, případně další periférie jako reproduktory, sluchátka, webkameru a další.

První z rodiny Virtuálních pokojíčků dostal do vínku CRT monitor a tiskárnu a od té doby pak každoročně přicházíme s inovovanou verzí, která vždy obsahuje aktuální modely periferií a hlavně i soudobé prověřené a kompatibilní komponenty. Červen 2007 se stal měsícem, kdy jsme uvedli na trh již pátou řadu Virtuálních pokojíčků se zatím nejbohatší výbavou v historii. Virtuální pokojíček má v současné době několik variant, které se liší výbavou a zároveň cenou kompletu.

Komplety Virtuálního pokojíčku s názvem Student jsou základní verzí domácího počítačového centra a dostačují pro standardní práci s počítačem včetně multimedií a hraní her. Premium verze pak poskytuje již velmi komfortní prostředky jak pro práci, tak pro zábavu. Virtuální pokojíček v nejvyšší výbavě obsahuje 19“ širokoúhlé LCD, multifunkční zařízení, webkameru s headsetem, reproduktory a flash-disk s kapacitou 1 GB. Samozřejmostí je i bohatá softwarová výbava počítače a připravenost na moderní on-line komunikaci pomocí SKYPE, ICQ, MSN, 4CALL, VoIP – takže můžete být stále ve spojení se svými přáteli.
LYNX Virtuální pokojíček
Za dobu existence Virtuálních pokojíčků bylo těchto kompletů prodáno již několik desítek tisíc kusů s minimem reklamací. Jde o nejjednodušší a nejvýhodnější způsob, jak si pořídit nový počítač se vším potřebným domů nebo do kanceláře. Případně jak obnovit zastaralou výpočetní techniku tak, aby všechny součásti vašeho domácího nebo pracovního počítačového centra byly naprosto kompatibilní a výkonově srovnatelné.

Vývoj další řady Virtuálních pokojíčků je v plánu na tento rok a i nadále o tento typ kompletů projevuje zájem velké množství zákazníků. Spokojení zákazníci, kteří zakoupili Virtuální pokojíček na počátku jeho éry, se na nás nyní obracejí a vyměňují starší modely za nové aktuální. Nejúspěšnější řada počítačových kompletů – LYNX Virtuálního pokojíček - komplet do každé rodiny - opravdu splní vaše požadavky bez kompromisů.
   Mohu si někde o LYNX přečíst?
Během roku průběžně poskytujeme počítače LYNX různým odborným médií v oblasti IT k recenzím a testům. Snažíme se recenzovat nejnovější modely našich počítačových kompletů i samostatné sestavy určené pro práci nebo hry. Poslední recenze můžete najít v časopisech.

O značce LYNX najdete mnoho informací i v souvislosti s INVEXCUPem, který je mediálně velmi atraktivní. Značka a jednotlivé aktuální sestavy LYNX jsou pravidelně inzerovány v celostátních i regionálních časopisech a novinách.

   Jsem dealer, mohu také PC LYNX prodávat?
Prodejcem PC LYNX se může stát každý zájemce, který je zákazníkem společnosti eD' system Czech, a.s., o značku LYNX projeví vážný zájem a zahájí její prodej. Postupně podle výsledků prodeje získá prodejce marketingovou podporu. Aby byl prodejce zařazen mezi LYNX partnery, tedy autorizované prodejce, měl by prokázat snahu o podporu značky a pravidelný prodej počítačů LYNX se stoupající tendencí.

Pro osvědčené LYNX partnery pak dále máme nabídku statutu „Servisní středisko LYNX“, která závisí nejen na kvalitě spolupráce, ale i na geografickém umístění partnera v rámci republiky. Síť partnerů a Servisních středisek LYNX se snažíme budovat rovnoměrně po celém území, aby byla dostupná všem koncovým uživatelům počítačů LYNX. V případě zájmu o prodej PC LYNX kontaktujte svého obchodníka v eD' system Czech, a.s.
Na doma a do kancelářské
LYNX Easy i3 8100...

Windows 10 HOME


EVOLVEO M1, case mATX


EUROCASE zdroj ECO+85 ATX-350WA-12-80 (85), APFC, CE, CB, ErP2013, ...

11 000 Kč
Na doma a do kancelářské
LYNX Easy i3 8100...

Windows 10 HOME


EVOLVEO M1, case mATX


EUROCASE zdroj ECO+85 ATX-350WA-12-80 (85), APFC, CE, CB, ErP2013, ...

11 072 Kč
AMD
LYNX eXpress AMD ...
8 799 Kč
  help line >> 844 111 162 eD' system Czech, a. s. © 2008 - 2011